Informacje dotyczące Płatności

Akceptujemy następujące metody płatności

Gra na fantokeny

Na dublinbet nie musisz grać za pieniądze, możesz skorzystać z opcji gry dla zabawy. Zarejestruj się, żeby zacząć grę za darmo, a otrzymasz fantokeny, za które będziesz mógł grać tak często i długo jak tylko chcesz. Masz możliwość doładowania fantokenów na ‘Twoim koncie’.

Bonusy od depozytów

Oferujemy cały szereg codziennych bonusów graczom, którzy dokonają wpłaty środków na konto.

Dokonaj wpłaty na kwotę pomiędzy €1 i €300 a od razu możesz otrzymać 10% bonusu.

Wpłacając €301 lub więcej możesz otrzymać 15% bonusu na Twoje konto.

*Zasady i warunki dotyczą wszystkich naszych bonusów
10% bonus zobowiązuje do wymaganego obrotu zakładem 6x (Bonus + Depozyt kwalifikujący).
15% bonus zobowiązuje do wymaganego obrotu zakładem 9x (Bonus + Depozyt kwalifikujący).

Bezpieczeństwo

Wszystkie transakcje przy użyciu kart są zabezpieczone podczas ich realizacji dzięki 128-bitowej technologii szyfrowania. dublinbet korzysta z takich rodzajów uwierzytelnienia transakcji jak Verified by Visa™ oraz Mastercard SecureCode™ aby zapewnić bezpieczeństwo naszych klientów oraz transakcji przez nich wykonywanych.

Zobowiązujemy się przesłać środki na konto w banku po potwierdzeniu przez klienta wymaganej identyfikacji. Zapewniamy bezpieczną, poprzedzającą każdy przelew bankowy, weryfikację kont naszych klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Wymogi identyfikacji

Warunki

  1. Zapis transakcji dokonania wpłaty na dublinbet pojawi się na koncie Twojej karty kredytowej/ debetowej w formie dokonanego zakupu. Opis transakcji to “MC VUETEC”.
    Niektóre banki mogą traktować te transakcje jako ‘z góry opłacone’ czyli ‘cash advance’, na co niestety nie mamy żadnego wpływu.
  2. Wszystkie transakcje kredytowe i debetowe są przeprowadzane w walucie € Euro. W sytuacji kiedy posiadasz konto w innej walucie i wystawca Twojej karty może stosować własne kursy przeliczeniowe pomiędzy walutami, dublinbet.com nie ma wpływu na przyjęty kurs wymiany.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Zasady i warunki

Visa MasterCard Maestro Diners Club Skrill NETELLER EcoPayz POLi Bank Transfer PaySafeCard Ukash by NETELLER iDeal by NETELLER
Uruchom kasyno dublinbet

wybierz

Podjęliśmy wszelkie kroki, aby dostęp do naszego oprogramowania na dublinbet był możliwie prosty.

Jeżeli masz problemy z uruchomieniem naszego oprogramowania, odwiedź naszą sekcję FAQ, gdzie znajdziesz informacje dotyczące oprogramowania i jego funkcjonowania oraz użytecznie informacje na temat naszych gier.